INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ PŘESTUPUJÍCÍCH DO 6. ROČNÍKU ZŠ FRÝDLANT OD 1. 9. 2023

Mgr. Petr Kozlovský, 3. 5. 2023

Vážení rodiče,

od úterý 9. května 2023 je možné podávat žádosti o povolení přestupu žáka z jiné základní školy do 6. ročníku ZŠ Frýdlant pro školní rok 2023/2024.

Formulář žádosti o přestup najdete zde , případně si ji můžete stáhnout na webových stránkách naší školy v sekci Tiskopisy ke stažení.

Vyplněnou žádost, prosím, vlastnoručně podepište a společně s prostou kopií rodného listu dítěte zašlete doporučeně na adresu školy:

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec – p. o.

Purkyňova 510

464 01  Frýdlant

Následně budete kontaktováni pracovnicí sekretariátu školy, která Vás bude informovat o dalším postupu.

Žádost můžete po předchozí telefonické domluvě na telefonu 482 312 197  podat také osobně na sekretariátu ředitelství školy, Purkyňova 510, Frýdlant. V případě jakýchkoliv dotazů k přestupu žáků kontaktujte prosím sekretariát školy na uvedeném telefonním čísle.

Pořadí přijatých žádostí nemá vliv na rozhodnutí ředitele školy o povolení přestupu.

V druhé polovině června 2023 plánujeme pro Vás a Vaše děti informační schůzku spojenou s prohlídkou školy. O termínu konání schůzky Vás budeme informovat.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský, ředitel školy