Informační schůzka k přijímacímu řízení na střední školy ve školním roce 2022/2023 pro rodiče vycházejících žáků

Mgr. Petr Kozlovský, 30. 1. 2023

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 9. února 2023 v 15.30 hodin se uskuteční informační schůzky k přijímacímu řízení ke studiu na střední škole ve školním roce 2022/2023.

Schůzky budou probíhat  pro rodiče žáků ZŠ Husova a ZŠ Bělíkova na pracovišti ZŠ Husova ve třídě 9.A.

Pro rodiče žáků, kteří navštěvují  ZŠ Purkyňova, je pak schůzka připravena ve školní jídelně ZŠ Purkyňova.

Přihlášky ke studiu na střední škole potvrzené školou dostanou žáci s výpisem z pololetního vysvědčení v úterý 31. ledna 2023.

Pokud by se Vám tento termín nehodil a potřebujete poradit s vyplněním přihlášky, neváhejte se obrátit na výchovné poradce Mgr. Danu Málkovou (pracoviště ZŠ Husova a ZŠ Bělíkova) a Ing. Jaroslava Prášila (pracoviště ZŠ Purkyňova).

Těšíme se na Vás!