SKVĚLÉ SPORTOVNÍ VÝKONY NAŠÍ ŽÁKYNĚ ANTONIE CERMANOVÉ Z 9.A

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 9. 2022

Naše žákyně Antonie Cermanová z 9.A včera ukončila silniční cyklistickou sezónu se skvělými výsledky.

Stala se celkovou vítězkou Českého poháru v silniční cyklistice, vyhrála seriál Českého svazu cyklistiky Carla kriterijní liga s maximálním možným počtem bodů, stala se mistryní republiky ČR v časovce dvojic a vicemistryní ČR na silnici a v silniční časovce v kategorii starších žákyň.

Největším úspěchem bylo ovšem absolutní vítězství na prestižním zahraničním etapovém závodě Tour de Pologne Junior, kde kromě žlutého dresu vedoucí závodnice získala i černý dres za nejvyšší počet bodů a modrý dres za nejaktivnější závodnici.

Antonii k jejím mimořádným úspěchům moc gratulujeme a přejeme jí hodně energie a štěstí při zdolávání dalších sportovních výzev! 🍀

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.