Vítězný Přebor škol v šachu 2022

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 3. 2022

Po dvouleté odmlce se naši šachisté opět zúčastnili krajského kola Přeboru škol v šachu v Liberci. V kategorii 2. stupně ZŠ se za účasti 5 škol Libereckého kraje postarali o obrovské překvapení, neboť se jim podařilo po vzájemném remízovém zápase 2:2 předstihnout o lepší partiové skóre favorizované družstvo Gymnázia a SOŠPg Liberec a celý turnaj vyhrát!

Žáci Ondřej Kučina, Pavel Mauer, Matyáš Batelka a Jakub Křelina tak mají možnost reprezentovat naši školu, město Frýdlant i Liberecký kraj v republikovém finále, kam postupují první dvě družstva z každého kraje. Navazují tak na úspěšnou reprezentaci z června roku 2019, kdy v kategorii 1. stupně ZŠ obsadili ve Zlíně 15. místo.

Všem účastníkům blahopřejeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.