ZMĚNY PRAVIDEL PREVENTIVNÍHO TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ OD PONDĚLÍ 3. LEDNA 2022

Mgr. Petr Kozlovský, 2. 1. 2022

Vážení rodiče,

na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR (Č. j.: MZDR 14600/2021-26/MIN/KAN) ze dne 23. 12. 2021 se od pondělí 3. ledna 2022 mění pravidla pro preventivní screeningové testování žáků ZŠ na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2.

Celý text mimořádného opatření MZDR ČR najdete zde.

Informační leták MŠMT pro rodiče k preventivnímu antigennímu testování žáků ve škole od 3. 1. 2022 najdete zde.

Postup při pozitivním výsledku preventivního antigenního testu žáka, který byl proveden ve škole (primárně po čtvrtečním testování):

V případě jakýchkoliv dotazů k uvedeným informacím se můžete obrátit na ředitele školy na telefonu 602 443 206 nebo e-mailem na adrese petr.kozlovsky@zsazusfrydlant.cz.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský