INFORMACE K 2. KOLU PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NA STŘEDNÍ ŠKOLY

Mgr. Petr Kozlovský, 17. 5. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

níže Vám představujeme změnu na portálu www.atlasskolstvi.cz, kterou můžete využít v případě, že jste neuspěli v prvním kole přijímacího řízení ke studiu ve střední škole a budete podávat přihlášku ve druhém kole přijímacího řízení.

Důležitou změnou na portálu www.atlasskolstvi.cz je zveřejnění 2. kola přijímacího řízení v profilech středních škol, které toto kolo vyhlašují.

Ve vyhledávacím filtru je možné zadat volbu „zobrazovat pouze školy pořádající 2. kolo přijímacího řízení“ – https://www.atlasskolstvi.cz/stredni-skoly?tworound=true. Dále je možné filtrovat regionálně a celkově tak získat přehled, které školy v konkrétním městě/okresu/kraji umožňují podat přihlášku do 2. kola přijímacího řízení.

V tuto chvíli ještě nemají na portálu zveřejněny informace o 2. kole přijímacího řízení všechny střední školy, kterých se to týká, což se však změní v příštím týdnu po vyhlášení výsledků 1. kola přijímacího řízení.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.