INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD PONDĚLÍ 26. 4. 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 22. 4. 2021

Vážení rodiče,

MŠMT včera zaslalo školám oficiální informace k provozu školy od pondělí 26. 4. 2021.

• DS Koťata zůstává uzavřena.

• MŠ navštěvují pouze předškoláci a děti rodičů vybraných profesí. Mladší děti by měly zůstat i nadále doma. Po čtvrtečním jednání vlády ČR se může rozhodnutí o možném otevření MŠ i pro mladší děti ještě změnit.

• V ZŠ je osobní přítomnost ve škole povolena pouze žákům 1. stupně ZŠ v režimu rotační výuky. Pro žáky 2. stupně ZŠ jsou povolené individuální a skupinové konzultace ve škole.

• ZŠ Frýdlant zajišťuje péči o děti rodičů vybraných profesí.

• ŠD je v provozu pouze pro žáky 1. až 3. ročníku ZŠ, kteří se v daném týdnu vzdělávají prezenčně ve škole.

• DDM zůstává pro žáky uzavřený. Umožněny jsou pouze individuální konzultace v logopedické poradně paní Paclíkové.

• Prezenční individuální výuka v ZUŠ probíhá v režimu 1 žák – 1 učitel. Žáci oborů se skupinovou výukou se vzdělávají distančně.

• Odběr obědů ve školní jídelně je umožněn jak žákům, kteří se vzdělávají ve škole prezenčně, tak žákům, kteří mají distanční výuku z domova (odběr do vlastních jídlonosičů).

• Pro žáky ZŠ platí i nadále povinnost nošení roušek nebo respirátorů v prostorách školy.

• Pro děti v MŠ, žáky ZŠ a zaměstnance školy pak stále platí povinnost pravidelného preventivního testování v režimu 2x týdně (PO, ČT).

V případě jakýchkoliv dotazů k provozu školy se obracejte na vedoucí pracovníky jednotlivých součástí školy nebo na ředitele školy.