INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD PONDĚLÍ 22. DO NEDĚLE 28. 3. 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 20. 3. 2021

Vážení rodiče,

MŠMT dnes ráno oficiálně potvrdilo prodloužení uzavření škol a školských zařízení od pondělí 22. do neděle 28. 3. 2021.

Podle mediálních vyjádření členů vlády ČR se dá očekávat návrat dětí do MŠ a žáků 1. stupně ZŠ do školy nejdříve po Velikonocích nebo v polovině dubna 2021.

Uzavřené zůstávají DS Koťata, MŠ, ZŠ, ŠD, DDM a ZUŠ, Frýdlant.

V našem případě tak nadále fungují pouze pracoviště MŠ Sídlištní a DDM, která zajišťují péči o děti rodičů IZS a dalších vybraných profesí.

Rodiče dětí v MŠ a žáci ZŠ mají i v dalších dnech možnost odběru obědů ve ŠJ MŠ a ŠJ Frýdlant za dotovanou cenu.

Rodiče dětí mladších 10 let mají i nadále nárok na ošetřovné z důvodu uzavření školy.

V případě jakýchkoliv dotazů k provozu školy kontaktujte ředitele Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 602 443 206.