ŽÁCI ZŠ FRÝDLANT MAJÍ V RÁMCI PODPORY DISTANČNÍ VÝUKY MOŽNOST BEZPLATNÉHO STAŽENÍ A INSTALACE PRODUKTŮ MS OFFICE 365

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 2. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 15. února 2021 nabízíme v rámci školní licence všem našim žákům možnost stáhnout si zdarma do vlastních notebooků, osobních počítačů, tabletů a mobilů nástroje Microsoft Office 365 – Word, Excel, Power Point… Každý žák si může software stáhnout až do 5 vlastních zařízení. Všechny uvedené kancelářské aplikace budou mít žáci k dispozici po celou dobu docházky do naší školy.

Podrobný návod ke stažení a instalaci kancelářských aplikací MS OFFICE 365 najdete zde. Pokud byste potřebovali s instalací pomoci, můžete využít osobní konzultace s naším správcem ICT panem Janem Thérem.

Pan Thér Vám bude k dispozici ve čtvrtek 18. 2., v pondělí 22. 2. a v úterý 23. 2. 2021 vždy od 14:00 do 17:00 hodin ve staré budově ZŠ Bělíkova 977, Frýdlant (vchod do městské knihovny vedle zubní ordinace MUDr. Jančáryové).

V případě zájmu o osobní konzultaci je vhodné se na přesném termínu Vaší návštěvy domluvit s panem Thérem v předstihu telefonicky na telefonu 774 633 716.

Instalace nástrojů MS OFFICE 365 není pro žáky povinná. Samozřejmě můžete i nadále využívat jiný kancelářský software (Open Office, Libre Office…).

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.