Informace k zahájení výuky v ZUŠ Frýdlant od pondělí 7. 12. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 3. 12. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

níže Vám představujeme plán výuky ZUŠ Frýdlant od pondělí 7. prosince 2020. V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obraťte na příslušné vyučující.

Hudební obor:

Hudební nauka první ročník je rozdělená na dvě skupiny:

První:  Bornová Viola, Cudráková Nikola, Glombová Debora, Hančarová Sára, Holas Krištof, Kukelková     Šárka, Loudová Štěpánka, Malý Matěj Novotná Natálie. Přijdou ve středu 9. 12.  ve 13:15 hodin.

Druhá: Pařík Marek, Pavlík Ota, Podhorský Tobiáš, Sedláček Matěj, Sekáčová Lucie, Sojková Hana, Svobodová Nikola, Špačková Gabriela Vantuch Lukáš. Přijdou ve středu 16. 12. 2020 ve 13:15 hodin.

Hudební nauka třetí ročník je rozdělená na dvě skupiny:

První: Capuličová Nela, Císařovská Tereza, Formánek Jaroslav, Holasová Klára, Horáčková Anna, Kilic Eliška, Dančevský Michal, Lenhart Krištof a Sekáč Vít. Přijdou v pondělí 7. 12. v 15:30 hodin.

Druhá: Šorm Ladislav, Rasó Markéta, Šimůnková Nina, Tomášek Ondřej, Vantuchová Majdaléna, Mrklas Lukáš, Pešek Jaroslav,  Zhuravlov Ilja. Přijdou v pondělí 14. 12. v 15:30 hodin.

Hudební nauka čtvrtý ročník je rozdělena na dvě skupiny:

První: Brynychová Amálie, Erbanová Dominika, Hlaváč Ondřej, Kaplanová Tereza, Kawulycz Petr, Kutílková Klára, Martínková Anna Listopadová Anežka.   Přijdou ve čtvrtek 10. 12. v 15:45 hodin.

Druhá: Pochylý Martin, Sedláčková Tereza, Straková Majdaléna, Sysová Pavlína, Špidlová Ester, Špidlová Hana, Paříková Klára Zhuravlova Jefrosinia. Přijdou ve čtvrtek 17. 12. v 15:45 hodin.

Výtvarný obor:

Žáci ve skupině, která začíná v úterý od 16:00 hodin, budou rozděleni do dvou skupin.

První: Štěpánek František, Richtrová Anna, Morová Barbora, Kutílková Klára, Kubíková Markéta, Kubíková Monika Trechová Elissa.  Přijdou v úterý 8. 12. v 16:00 hodin.

Druhá: Hýblová Adéla, Rasó Kristýna, Taušová Anežka, Taušová Veronika, Divínová Elen Koťátková Johana Anna. Přijdou v úterý 15. 12. v 16:00 hodin.

Ostatní skupiny se nedělí.

Literárně dramatický obor

Vyučování od 7. 12. 2020 probíhá jako obvykle  podle současného rozvrhu hodin.