Když chceš, tak to dokážeš

admin, 22. 4. 2013

HUDEBNÍ PROGRAM zaměřený na PREVENCI RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ  pro všechny žáky 2.stupně naší školy.

Kdyz_chces_obrazek_2012_400_normal

V průběhu minulého týdne se žáci 2. stupně naší školy zúčastnili programu Když chceš, tak to dokážeš, který se věnuje předcházení rizikovému chování dětí. Během téměř dvou hodin si žáci vyslechli autentický životní příběh známého zpěváka Radoslava Bangy, zvaného „Gipsy“, který byl hlavním a zároveň jediným průvodcem programu. Kromě poutavého povídání o životě zpěváka byl program doplněn také písněmi, jejichž autorem je právě „Gipsy“. Děti pochopitelně jen neposlouchaly, jak zpěvák vypráví o svém životě, do programu se aktivně zapojily a to zpěvem, otázkami či diskutováním na dané téma. Vstupné na tento zajímavý program hradila dětem škola.

Následující věty žákyň 8.C dokazují, že se všem program opravdu moc líbil:

Pořad byl velmi poučný, ale i vtipný. Všichni jsme se velmi bavili, nejvíce se nám líbila hlavní výhra za pozornost, kterou byla americká „bejska“. Do programu byly zahrnuty i písničky od Radka Bangy. Bylo dobré, že mluvil otevřeně a nestyděl se říct nám něco i o svých osobních věcech. Nakonec jsme si udělali společnou fotografii, Gipsy nám rozdal i autogramy.

Mgr. Dana Vrabcová

Nebylo jednoduché temperamentního Radka zachytit na foto, ale nakonec se povedlo:
     

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.