ŽÁCI SE OD PONDĚLÍ 2. LISTOPADU 2020 DO ŠKOLY ZATÍM NEVRÁTÍ

Mgr. Petr Kozlovský, 27. 10. 2020

AKTUALIZACE 1. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

v pátek 30. 10. 2020 vláda ČR termín nástupu žáků ZŠ zpět do školy nezveřejnila. Výuka bude tedy i v dalších dnech a týdnech pokračovat na dálku tzv. distančním způsobem tak, jako v uplynulých 14 dnech. Distanční vzdělávání probíhá v našem případě  formou pravidelné denní online výuky, která je doplněna zadáváním domácích úkolů.

V případě jakýchkoliv zněn Vás budeme informovat.


 

Vážení rodiče,

jak jste možná zaznamenali v médiích, zveřejnil dnes ministr zdravotnictví informaci o tom, že se žáci všech ročníků ZŠ od pondělí 2. 11. 2020 zatím do školy nevrátí. Žáci se budou dále vzdělávat na dálku z domova tzv. distanční formou, tedy stejným způsobem jako v uplynulých 14 dnech.

V pátek 30. 10. 2020 by měla vláda zveřejnit bližší informace k možnému termínu nástupu žáků ZŠ zpět do škol. Jakmile budeme mít přesné a oficiální stanovisko, budeme Vás informovat.

Držím nám všem palce, ať se situace brzy zlepší a děti se budou moci opět učit ve škole v běžných podmínkách.

Jménem všech pracovníků školy Vám přeji hezké a pokud možno klidné podzimní dny!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský
ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.