ZMĚNY V PROVOZU ZŠ, ZUŠ A MŠ FRÝDLANT OD PONDĚLÍ 12. DO PÁTKU 23. 10. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 8. 10. 2020

Vážení rodiče,

ministr školství dnes odpoledne na tiskové konferenci představil nová opatření týkající se provozu škol a školských zařízení na období od pondělí 12. do pátku 23. 10. 2020.

  1. Provoz mateřské školy a Dětské skupiny Koťata zůstává beze změn.

  2. Výuka na 1. stupni ZŠ zůstává v prezenční formě beze změn.

  3. Výuka na 2. stupni ZŠ bude probíhat formou týdenního střídání prezenční a distanční výuky. Jeden týden se bude vzdělávat jedna část tříd 2. stupně ZŠ prezenčně a druhá část distančně. V druhém týdnu se vymění. Informace o tom, které třídy zahájí distanční výuku příští týden, Vám sdělíme v průběhu zítřka. Připojíme samozřejmě také další organizační podrobnosti k distanční výuce.

  4. Školní družiny zůstávají v provozu bez omezení.

  5. Provoz DDM je na následující 2 týdny přerušen.

  6. V ZUŠ je povolená pouze individuální výuka (1 učitel – 1 žák), ostatní obory budou vyučovány distančně. Přesné informace obdržíte od učitelů ZUŠ. 

  7. Na 26. a 27. 10. 2020 vyhlásí MŠMT organizační změnou dva volné dny, které budou předcházet státnímu svátku a podzimním prázdninám. Žáci tedy budou doma celý týden od 26. do 30. 10. 2020. Školní družina pro přihlášené žáky bude zajištěna dle zájmu rodičů.                                                           

O dalších případných změnách Vás budeme informovat.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Mgr. Bc. Petr Kozlovský

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.