Žákovský parlament uspořádal na ZŠ Bělíkova vánoční den

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 12. 2019

Žákovský parlament Masarykovci ze ZŠ Bělíkova poprvé uspořádal akci „Vánoční den“, která byla podle nás velice úspěšná. V úterý 17. 12. 2019 přišli žáci a učitelé ve vánočním oblečení.  První hodinu jsme se všichni sešli na schodech, kde jsme si společně s dětmi z dětské skupiny Koťata zazpívali koledy a společně jsme se vyfotografovali.

Součástí naší akce byla také soutěž o ceny. První soutěž byla o nejoriginálnější vánoční kostým a druhá soutěž o největší počet zúčastněných žáků ve třídě, kterou vyhrála třída 3. A. Oslovili jsme také porotu (paní vychovatelky a paní uklízečku), která vybírala tři nejoriginálnější kostýmy z celé školy. Každá třída totiž vyslala tři zástupce do této soutěže. Vítězové dostali vánoční hrnečky, které jsme koupili za peníze vybrané v kině na vánočním vystoupení.

Po skončení akce jsme si na schůzce parlamentu celý den zhodnotili a rozhodli jsme se, že z této akce uděláme tradici.

Přejeme všem žákům i rodičům krásné a pohodové Vánoce!

 

Za žákovský parlament Masarykovci napsala Klárka Kutílková

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.