Naše škola je členem sítě Škol pro demokracii

Mgr. Petr Kozlovský, 17. 12. 2019

Milí žáci, vážení rodiče,

jak jistě většina z Vás ví, fungují od října 2019 na všech třech pracovištích naší základní školy žákovské parlamenty. Od včerejška jsme také součástí sítě Škol pro demokracii.

Síť tvoří základní školy z celé české republiky, které mají na své škole žákovský parlament. V současné době je zapojených škol více než 200. Zapojené školy mohou mezi sebou komunikovat, vzájemně se inspirovat. Nechybí ani metodická podpora pro koordinátory žákovských parlamentů z řad učitelů.  Zapojené školy se mohou v jednotlivých krajích pravidelně setkávat na krajských konferencích žákovských parlamentů. V Libereckém kraji se žákovské parlamenty setkávají dvakrát ročně v sídle Libereckého kraje. Více o síti Škol pro demokracii se můžete dozvědět na http://www.skolaprodemokracii.cz

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.