Září v MŠ Bělíkova

Mgr. Petr Kozlovský, 30. 9. 2019

Začal nám nový školní rok a my ho zahájili s úsměvem a plni očekávání. Září bylo v duchu seznamování. Poznávali jsme nové přátele a pro někoho i nové prostředí. Spolu s dětmi jsme se snažily navodit ve školce pozitivní a přátelskou atmosféru. Interiér mateřské školy jsme si společně vyzdobili výtvory a naladili jsme se již na podzimní období. Učili jsme se nové písně, básničky a bavili se novými hrami. Budovali nová přátelství. Poznávali jsme naše okolí a nedoradilo nás ani sychravé počasí.

V polovině měsíce, tedy 13.9. jsme se s dětmi byli podívat na náměstí města Frýdlant na akci IZS. Děti měly možnost nahlédnout do hasičského či policejního vozu, viděly zásah policejního psa a také zásah hasičů při požáru.

Září je nyní za námi a my nedočkavě vyhlížíme měsíc říjen, kde na nás již čeká hodně zajímavého.

 

Eva Holá

Vedoucí učitelka MŠ Bělíkova

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.