Připravujeme projektový den „Listopad 1989 na Frýdlantsku“

Mgr. Petr Kozlovský, 9. 8. 2019

Vážení rodiče a přátelé školy,

ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant připravuje k 30. výročí Sametové revoluce projektový den pro žáky. Městské muzeum Frýdlant bohužel nedisponuje fotografickým materiálem, který by dětem přiblížil průběh tohoto ostrého předělu mezi historickými epochami tady na Frýdlantsku, a proto se obracíme na veřejnost s prosbou, zda někdo nemá fotografie (popř. jakékoli další předměty) z období listopadu – prosince 1989, aby mohly být události republikové propojeny i s regionem. Pokud bude někdo ochotný se podělit o svůj fotomateriál či třeba jen o své vzpomínky, nechť se prosím ozve na email lucie.zrala@zsazusfrydlant.cz

Moc děkujeme!

Mgr. Bc. Lucie Zralá, učitelka

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.