Atletický trojboj všestrannosti

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 6. 2019

Na podzim a na jaře proběhla na městském stadionu ve Frýdlantu  akce  s názvem  „Atletický trojboj  všestrannosti s Adamem“ určená žákům 1.-5.ročníku ZŠ.

Naše škola se zúčastnila již potřetí. Cílem této sportovní události je přivést co nejvíce dětí ke sportování a radosti z pohybu.  Atletický trojboj se skládá z běhu na 50 m, hodu míčkem a skoku do dálky.

Nejlepší chlapci a děvčata  si vybojovali účast v okresním kole, které proběhlo 29.5.2019 na městském stadionu v Liberci. Naše škola vyslala na 40 nejlepších atletů ze všech kategorií a stejně jako vloni, byli velmi úspěšní.

Do krajského kola se probojovali 3 chlapci a 4 děvčata.

Největšího úspěchu dosáhla žákyně druhé třídy Patricie Pošmourná, která vyhrála s velkým bodovým odstupem a ve své kategorii tak obhájila loňské vítězství.

Velkým úspěchem jsou i sedmá, osmá a desátá místa.

Vítězce gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a města.