Děti z mateřské školy popřály babičkám z Domova seniorů U Spasitele k svátku maminek

Mgr. Petr Kozlovský, 14. 5. 2019

V pátek, 10. května, po 8. hodině ranní, drobně pršelo. Neodradilo nás to a vydali jsme se na cestu z naší školky do Domova pro seniory U Spasitele. Chtěli jsme zazpívat a popřát babičkám k jejich svátku, ke Dni matek. Hned u vchodu na nás vykoukla moc milá fenka Bára, podle slov jejích paniček ,,pes vítací.“

A pak už se zpívalo, hrálo a přálo a atmosféra byla srdečná. Líbilo se nám, že některé písničky si babičky a dědečkové moc rádi zazpívali s námi. Rozdali jsme jim vlastnoručně vyrobené dárečky a měli dobrý pocit z celého dopoledne. O to lepší, že na závěr jsme dostali od personálu malou odměnu za naše vystoupení a fotografovali se s pejskem Bárou na schodech před domovem.

Slíbili jsme, že pokud nám to náš nabitý program dovolí, přijdeme opět brzy a rádi co nejdříve na společné setkání.

Ještě jednou děkujeme personálu z Domova U Spasitele, díky a pochvala samozřejmě patří i dětem z mladšího oddělení Ptáčat.

 

Za MŠ Jiráskova

Michaela Fiedlerová

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.