Beseda o myslivosti s paní Zuzanou Wudyovou

Mgr. Petr Kozlovský, 26. 4. 2019

Mezi děti ze ŠD Husova zavítala na besedu o myslivosti paní Zuzana Wudyová.

Strávili jsme více jak hodinu poutavým povídáním o přírodě. Velkým zážitkem byla ukázka trofejí. Děti zaujalo nejen srnčí, dančí a jelení paroží, ale velkou pozornost vzbudily především mohutné zahnuté mufloní rohy. Dozvěděli jsme se zajímavosti o životě v lese a nakoukli pod „pokličku“ myslivcům a ochraně přírody. Paní Wudyová dětem připomněla, jak by se správný návštěvník lesa měl chovat a co dělat v případě, když najde opuštěné mládě. Na závěr si každý mohl zasoutěžit ve skládání puzzle, jejichž motivem byla lesní zvířata, a vyplnit tématické kvízy. Všechny děti obdržely za odměnu omalovánku a drobné dárečky. Beseda se nám moc líbila. Paní Wudyové tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Vychovatelky ŠD Husova

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.