Odpoledne s country tancem

Mgr. Petr Kozlovský, 26. 3. 2019

V úterý 19. března děti z kroužku country tanečků předvedly své taneční dovednosti nejen svým rodičům, prarodičům, sourozencům a kamarádům, ale i všem ostatním.

Sešlo se dohromady 32 účastníků. Z tohoto bylo 7 dětských tanečníků, 8 dospělých a 17 pozvaných a z řad veřejnosti. Nejprve mladí tanečníci ukázali způsob, jakým trénují. Tentokrát byli v roli učitele oni sami a naučili, nebo se alespoň pokusili za celkem krátký čas naučit tanečky své rodiče. Následně shlédli vystoupení zkušenějších dospěláků, se kterými si samozřejmě také s radostí zatancovali. Děti pravidelně trénují jednou týdně, spolu pak vystupují na různých akcích.

Odpoledne s country tancem se všem moc líbilo. Určitě si ho minimálně všichni ti, kteří se ho zúčastnili, rádi zopakují a my budeme moc rádi, pokud mezi nás přijdou i další nadšené děti, které by se mu chtěly věnovat.

Za kroužek country tanečků Dana Svobodová