Letní prázdniny 2019

admin, 12. 3. 2019

Vážení žáci a rodiče, příměstské tábory jsou plně obsazeny a pro malý zájem je pobytový Indiánský tábor zrušen.

Děkujeme za pochopení.

Milí žáci a vážení rodiče, DDM pořádá pro děti od 1. – 5. třídy tyto tábory o hlavních prázdninách 2019:

01. 7. – 04. 7. Příměstský tábor malého výletníka 1

08. 7. – 12. 7. Příměstský tábor malého výletníka 2

13. 7. – 19. 7. Pobytový Indiánský tábor

Více informací a dokumenty ke stažení naleznete níže!

Příměstský tábor malého výletníka 1

Termín: 1. 7. – 4. 7. 2019

Cena: 600,- Kč (V ceně je zahrnuto: obědy, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, jízdné, vstupné do objektů.)

Náplň příměstského tábora: výlet vlakem a lanovkou na Ještěd, pěší výlet na Křížovou cestu a lesní naučnou stezku s možností koupání, pohybové a sportovní hry, soutěže, výtvarné dílny, táborové dovednosti, opékání buřtů.

Děti budou přebírány v DDM od 7:30 do 8:00 a odevzdávány od 15:30 do 16:00 dle programu.

Přihlášky lze vyzvednou ve všech ŠD a odevzdat v DDM či ŠD DDM a zaplatit poplatek nejpozději do 31. května 2019.

Tábor se uskuteční jen v případě minimálního počtu 20 dětí.

Dokumenty ke stažení: Informace pro rodiče na příměstský tábor 1, Přihláška příměstský tábor 1, Prohlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škody, Táborový řád

Příměstský tábor malého výletníka 2

Termín: 8. 7. – 12. 7. 2019

Cena: 900,- Kč (V ceně je zahrnuto: obědy, pitný režim, pedagogický dozor, užívání prostorů a energie, materiál, jízdné, vstupné do objektů.)

Náplň příměstského tábora: výlet autobusem do Harrachova na Mumlavské vodopády, návštěva sklárny, výlet autobusem na Staré hrady, pohybové a sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny, táborové dovednosti, opékání buřtů.

Tábor se uskuteční jen v případě minimálního počtu 20 dětí.

Dokumenty ke stažení: Informace pro rodiče na příměstský tábor 2,  Přihláška příměstský tábor 2,  Prohlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škodyTáborový řád

Pobytový Indiánský tábor

Termín: 13. 7. do 19. 7. 2019

Cena: 2.790,- Kč (Cena zahrnuje ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně), celodenní pitný režim, výchovný a provozní personál, program tábora, zdravotnický a ostatní personál, dopravu z Frýdlantu do areálu a výlet.)

Na co se mohou děti těšit – zahájení tábora vařením nápoje přátelství na ohni v kotlíku, pletení ošatek z pedigu, dekorování Indiánských triček, výroba Indiánských náramků, opékání buřtů a hadů z chlebového těsta, hledání pokladu, honba za Amuletem Slunce, noční stezka odvahy, tajné písmo, za příznivého počasí koupání, celodenní výlet do okolí, aj.

Místo konání:          rekreační areál Krakonoš v Bílém Potoce

Ubytování:               4 – lůžkové chaty

Další prostory:        jídelna, umývárny, WC, sprchy, klubovna, hřiště, ohniště, aj.

Tábor se uskuteční jen v případě minimálního počtu 24 dětí.

Dokumenty ke stažení: Přihláška dítěte k účasti na LETNÍM dětském táboře,  Prohlášení o bezinfekčnosti a odpovědnosti za škody Souhlas s ošetřením dítěte,   Táborový řád,  INFORMACE PRO RODIČE