Karnevalový rej v MŠ Sídlištní

Mgr. Petr Kozlovský, 11. 3. 2019

Děti se na karneval celý týden velmi těšily. Pomáhaly s výzdobou třídy a prostíraly stolečky na hostinu.

A už tu byl čtvrtek 28. února 2019 a s ním i dlouho očekávaný karneval. Do školky přicházeli vojáci, kuchaři, vodníčci, princezny, berušky. Ještě trocha barviček na obličej a jdeme na to. Karnevalového reje se zúčastnily všechny třídy. Program každé třídy byl individuální. Na děti čekalo plno zábavy, soutěží a tancování.

K obrovské spokojenosti dětí přispělo i pohoštění. Maminky jim totiž přinesly mňamky. A tak se mlsalo ve velkém. Nechybělo ovoce, sušenky, dortíky, popcorn. Součástí bylo i fotografování. Proto budou mít děti i rodiče  krásnou vzpomínku.

Užili jsme si spoustu legrace. Velký dík patří především šikovným rodičům, kteří dětem na tento den připravili úžasné masky.

Učitelky z MŠ Sídlištní