Jarní turnaj ve stolním tenisu

Mgr. Petr Kozlovský, 11. 3. 2019

Dne 21. 2. 2019 se 10 žáků z naší školy účastnilo Jarního turnaje ve stolním tenisu, který pořádal Klub mládeže stolního tenisu v Liberci. Celého turnaje se zúčastnilo asi 90 hráčů a hráček v pěti kategoriích. My měli zástupce v kategorii 1. – 6. třída – chlapci a 7. – 9. třída – chlapci. V první jmenované kategorii všichni 3 hráči postoupili ze své skupiny, ale dále již byli poraženi. Umístili se na pěkném 9. – 16. místě : Vojta Nohejl, Matěj Sekel a Pavel Tůma.

Ve starší kategorii jsme měli želízka v ohni a bojovalo se až do úplného konce o umístění. Fandilo se nám špatně, protože o 3. místo bojovali bratři Nohejlové a my to přáli oběma. Boj o bronzovou medaili nakonec těsně vyhrál Venda Nohejl a krásné 4. místo vybojoval Matěj Nohejl. Na dalších místech se umístili: 9.-16.místo František Hauer a Matyáš Hrouda a postup ze skupiny nevybojovali Michal Kraus, Pavel Brzák a Ondra Kopecký. Všem klukům moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a přeji mnoho dalších úspěchů v tomto sportu.