Zimní olympiáda v MŠ Sídlištní

Mgr. Petr Kozlovský, 14. 1. 2019

Během roku pořádáme pro naše děti různé zábavné aktivity, na které se děti vždy velmi těší.V zimě nesmí samozřejmě chybět „zimní olympiáda“.

Letošní začátek ledna nám nadělil bohatou sněhovou nadílku. Stromy měly  zimní kabátek, zahrada školky sněhový koberec. A proto jsme neotáleli a  pustili  se do přípravy 3. zimní olympiády.Zahrada školky se jako mávnutím kouzelného proutku proměnila v zimní sportoviště. Paní učitelky vymyslely netradiční soutěže, připravily výzdobu,  stanoviště pro olympioniky, vyrobily medaile. A už se mohlo začít. Soutěžící měli za úkol proběhnout slalomovou dráhu mezi stromky, házet sněhovou koulí na terč, přenášet sněhové koule na lopatě, převážet vozíkem sníh na určené místo, naplnit co nejvíce  kbelíčků sněhem a stavět sněhuláky. Děti se zapojovaly s chutí a  očička jim jen zářila. Po splnění všech úkolů ještě vyrazily na náš  kopeček, kde si   zařádily na klouzáčcích. Počasí nám opravdu přálo a děti sportování bavilo. Závěrem byly rozdány zasloužené medaile, udělali jsme  společnou fotografii malých olympioniků a  zakřičeli vítězné „ HURÁ, HURÁ, HURÁ“. Děti odcházely do školky s dobrým pocitem. Tam na ně čekal výborný oběd, pohádka a pak teplá postýlka. Olympiáda měla úspěch. Dopoledne jsme si opravdu užili a děti si odnesly další krásné zážitky.

Kolektiv učitelek MŠ Sídlištní

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.