Výsledky dotazníkového šetření pro rodiče dětí z MŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 10. 1. 2019

Vážení rodiče,

v prosinci 2018 se řada z Vás zapojila do dotazníkového šetření, které mělo za cíl zmapovat úroveň Vaší spokojenosti s úrovní a kvalitou služeb, které poskytují jednotlivá pracoviště naší mateřské školy. Vaše hodnocení, připomínky a náměty jsou pro nás velmi důležité a cenné, pomohou nám dále zlepšovat naše služby.

V případě, že budete mít k naší práci jakékoliv připomínky, nebo Vás napadne, jak fungování školky změnit k lepšímu, nemusíte samozřejmě čekat na dotazníky v příštím roce, ale můžete se rovnou obrátit na paní učitelky ve Vaší školce. Samozřejmě jsem Vám pro řešení Vašich problémů k dispozici také já.

Výsledky dotazníkového šetření najdete pod odkazy níže:

Vyhodnocení MŠ Jiráskova

Vyhodnocení MŠ Sídlištní

Vyhodnocení MŠ Bělíkova

Přeji Vám hezké zimní dny!

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.