Nová elektronická schránka důvěry pro ZŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 25. 11. 2018

Milí žáci, vážení rodiče,

protože je pro nás velmi důležité bezpečné klima ve škole, zapojila se naše škola do systému „NENECH TO BÝT“, který je vlastně elektronickou schránkou důvěry pro žáky a rodiče.

Jak to celé funguje?

Ikona pro vstup na stránky https://www.nntb.cz/nahlaseni  je umístěna na webových stránkách školy v jejich spodní části. K dispozici mají žáci na jednotlivých pracovištích také schránky důvěry ve formě běžných poštovních schránek, kam mohou psát své vzkazy třídním učitelům a metodikům prevence. Také tyto informace považujeme za důvěrné a podle toho s nimi také zacházíme.

Návod pro používání služby si můžete stáhnout zde .

Věříme, že se nám společnými silami, a to nejen s pomocí schránek důvěry, povede i nadále vytvářet ve škole takové prostředí,  ve kterém se všichni naši žáci  budou cítit bezpečně a budou umět své případné problémy ve spolupráci s námi „dospěláky“ účinně řešit.

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.