Listopadové tvoření v MŠ Sídlištní

Mgr. Petr Kozlovský, 22. 11. 2018

Listopad, listopad, lísteček mi na dlaň spad …

Touto písničkou jsme začali nový měsíc v naší školce a ve stejném duchu jsme strávili i následující dny. Nádherné počasí nám přálo, a tak jsme jej využili k úklidu školní zahrady a především ke sběru žaludů a kaštanů pro lesní zvířátka. Musíme pochválit děti, které se chopily vozíků, kbelíčků a ochotně pomáhaly.

Protože tu máme podzim, paní učitelky připravily pro rodiče s dětmi odpolední dílničky. Letošním tématem byl „SKŘÍTEK PODZIMNÍČEK“. V každé třídě se tak na chvíli zastavil čas. Zapomněli jsme na všední starosti. Atmosféra byla uvolněná, obohacená o výborné moučníky od kuchařinek.

I to se odrazilo na velmi vydařených výtvorech, které si děti pyšně odnášely domů. Prožili jsme společně příjemné odpoledne.

Dny se krátí, ale práce postupně přibývá … Vánoce totiž lehounce našlapují za dveřmi … A tak přejeme všem maminkám  hodně sil v následujícím předvánočním čase.

Kolektiv učitelek z MŠ Sídlištní