Provoz ŠD v 1. týdnu

admin, 30. 8. 2018

Vážení rodiče,

v pondělí 3.9. si paní vychovatelky vyzvednou děti zapsané do školní družiny po ukončení výuky, tj. po 1. či 2. vyučovací hodině a převedou si je na své pracoviště, oběd je mezi 10 – 12h v centrální jídelně. Družina funguje do 16:00.

V úterý 4. 9. začíná ranní školní družina 6:00 – 7:40 (žáci z ZŠ Bě a Hu docházející do ŠD DDM dochází do ranní družiny na své škole, pouze žáci ZŠ Pu dochází na ranní družinu do DDM a odtud je vychovatelka doprovází do školy). Paní vychovatelky vyzvednou děti zapsané do školní družiny po ukončení výuky a převedou si je na své pracoviště.

Od středy 5. 9. funguje normální provoz školní družiny

POZOR ZMĚNA PLATEBNÍCH ÚDAJŮ: Úplata za školní družinu bude zasílána na číslo účtu organizace vedeném u Komerční banky: 27639461/0100 s variabilním symbolem, který obdrží rodič ve školní družině či v kanceláři DDM.