Atletický trojboj všestrannosti

admin, 6. 6. 2018

Na podzim a na jaře proběhla na městském stadionu ve Frýdlantu  akce  s názvem  „Atletický trojboj  všestrannosti s Adamem“.

Naše škola se připojila letos podruhé.

Cílem této sportovní události je zapojit všechny děti od 1.-5.třídy ZŠ.  Atletický trojboj se skládá z běhu na 50 m, hodu míčkem a skoku do dálky.

Nejlepší chlapci a děvčata z jednotlivých kategorii si vybojovali účast v okresním kole.

Okrasní kolo proběhlo 5.6.2018 na městském stadionu v Liberci. Naše škola vyslala 24 nejlepších chlapců a děvčat ze všech kategorií a stejně jako vloni, byli velmi úspěšní.

Účast v krajském kole si vybojovali tito žáci:

Patricie Pošmourná 1.tř -1.místo, Tomáš Kvapil -3.tř.-1.místo, Natálie Gavendová 4.tř.-2.místo, Vít Špaček 5.tř.-2.místo, Daniel Rulec -3.tř. -3.místo, Pavla Pošmourná -3.tř.-4.místo

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a města.

Postupujícím blahopřejeme a  přejeme hodně sportovních úspěchů 19.6.2018 v Turnově, kde se uskuteční krajské kolo.

Lenka Pischelová – uč. 1. stupně