Zlatá nota 2018

Mgr. Věra Dunajčíková, 10. 4. 2018

     

Dne 20. března proběhla ve frýdlantském kině tradiční pěvecká soutěž naší školy Zlatá nota. Vystoupilo na ní přes dvacet sólistů a čtyři skupiny. Program doplnily děti z prvního i druhého stupně tanečními vystoupeními a slyšeli jsme i několik skladbiček na housle.

Výkony soutěžících hodnotila odborná porota složená z vyučujících naší školy, v jejichž čele byla členka operního souboru Divadla F. X. Šaldy. Všichni žáci předvedli opravdu statečná vystoupení a za mnohé písně by se nemuseli stydět ani školení zpěváci. Během akce panovala příjemná atmosféra a na konci dostali hezkou odměnu nejen výherci jednotlivých kategorií, ale všichni účinkující.

Mgr. Vlaďka Dančevská

Přikládáme postřehy žáků, kteří soutěž také sledovali:
„Myslím, že se to všem dětem moc povedlo. V porotě byla tentokrát dokonce i operní pěvkyně.“ Kačka
„Na soutěži vystoupily také taneční skupiny. Všichni soutěžící zpívali skvěle.“ Verča
„Líbil se mi kluk, co zpíval My máme rádi víno. To byla veliká legrace.“ Michal
„Když zpívala Eva, šel mi mráz po zádech.“ Kristýna

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.