Letní prázdniny 2018

Kateřina Kaprálek Vítamvásová, 7. 2. 2018

Vážení rodiče, pokud již přemýšlíte, jak vaše děti budou trávit letní prázdniny, nabízíme vám předběžný program.

Termín 2. – 4. 7. 2018

Školní družina při DDM v provozu 7:30 – 16:00

Termín 7. – 13. 7. 2018

Letní Indiánský tábor

Indiánský tábor je sedmidenní letní dětský tábor plný zábavy, bojovek, her, kreativního tvoření s indiánskou tématikou a doprovodného zábavného programu. Tábor se koná v areálu Krakonoš, v Bílém Potoce pod Smrkem. Tento letní tábor je určen pro žáky základní školy od ukončené 1. do 5. třídy.

Více informací o táboře a přihlášky budou k dispozici na webu školy, v družinách a DDM v průběhu března.

Termín 16. – 20. 7. 2018

Letní příměstský tábor

Příměstský tábor je určen pro děti, které chtějí aktivním a zábavným způsobem strávit týden prázdnin. Zajímavý program na každý den od 8:00 do 16:00 hod, děti čekají hry, soutěže, bojovky, vycházky do okolí, opékání buřtů, výtvarná dílna, pokusy, aj.

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.