Listopad v naší školce

Mgr. Věra Dunajčíková, 31. 12. 2017

Listopad svléká stromům šaty….. a taky ano a tak i děti pomáhali s hrabáním listí na školní zahradě. Hned na začátku listopadu proběhla ve školce krásná akce „Medová snídaně ve školce“, děti se od včelařky paní Svobodové dozvěděly spoustu zajímavých poznatků o včelkách a také si na včelky zahrály. A samozřejmě si při svačině pochutnaly na chlebíčku s máslem a medem, všem opravdu moc chutnalo. V úterý 7.listopadu pro nás přijel autobus a vypravily jsme se na pohádku „Bajaja“ do Naivního divadla do Liberce, děti přišli naparáděné a na pohádku se moc těšily. Samozřejmě v pohádce nechyběl ani drak, ale vše dobře dopadlo, Bajaja vyhrál a byla svatba. My jsme se v pořádku vrátily na oběd do školky. Školáci navštívili s paní učitelkou Jaruškou Městskou knihovnu, kde pro ně byla připraveno povídání „Popletená písmenka“, děti se vrátily nadšené a těší se na další pozvání. V tomto měsíci se ještě školáci zúčastnily dvou lekcí v projektu „Malý stavitel“, ale o tom až v jiném článku.

Jana Burgrová, vedoucí učitelka

 

 

 

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.