Soustředění JUDO

admin, 19. 7. 2017

DDM pořádá pro děti od 1. – 9. třídy, které chtějí aktivním způsobem strávit týden prázdnin soustředění JUDO a to v termínu 7. – 11. 8. 2017.

Soustředění je určeno pro děti, které s námi chodí na kroužek JUDO konaný v průběhu školního roku, ale také pro ty, kteří by se na něj chtěli přihlásit a JUDO si vyzkoušet již nyní.

Cena 250,- Kč za účastníka na celý týden. (V ceně je zahrnuto: pedagogický dozor, užívání prostorů a energie.)

Soustředění se uskuteční ve staré budově ZŠ Bělíkova ve 2. patře.

Každý den vždy dopoledne mezi 8:00 a 10:00 a odpoledne mezi 14:00 a 16:00 hod.

Soustředění realizujeme pouze v případě minimálního počtu 8 dětí.

V případě většího zájmu budou účastníci rozděleni do dvou skupin podle věku nebo zkušeností. V tomto případě bude mít každá skupina 2 hodinové tréninky.

Doporučené vybavení: kimono (případně odolný oděv bez přezek či knoflíků)

V ceně je zahrnuto: pedagogický dozor, užívání prostorů a energie.

Sraz účastníků: Dne 7. 8. 2017 v 7:00 před starou školní budovou v ulici Bělíkova.

Přihlášky lze stáhnout zde a poplatek zaplatit v den nástupu na soustředění tj. 7. 8. 2017. Bezinfekčnost ke stažení zde.

Více info na emailu petr.sykora6@gmail.com