Vědecký jarmark

admin, 21. 2. 2017

Žáci naší školy z kroužku Zábavná věda a Klub logiky se v pátek 27. a sobotu 28. ledna 2017 účastnili „Vědeckého jarmarku“, který pořádalo Středisko volného času Sluníčko v Lomnici nad Popelkou. Žáci zde prezentovali své dovednosti z oblasti robotiky, řešení rébusů a hlavolamů dále realizovali zábavné pokusy pod vedením svých vedoucích Mgr. Šárky Stankové a Mgr. Kateřiny Kaprálek Vítámvásové. Letošní Vědecký jarmark měl rekordní účast dětí a mládeže – během akce  prošlo prostory SVČ na 400 účastníků.

Své dovednosti z oblasti robotiky, modelářství, mechatroniky, elektrotechniky zde předváděli členové zájmových kroužků z Lomnice nad Popelkou, Jablonce nad Nisou, Frýdlantu, Liberce a Rokytnice nad Jizerou. Vědecký veletrh se stal velkou výměnou zkušeností a dovedností v technických oborech pro děti i dospělé.

Tímto bychom chtěli poděkovat žákům kroužků za plné nasazení a ochotu reprezentovat naši školu.