Lyžařský výcvik v „běžkování“.

admin, 30. 1. 2017

Letošní zima nám vytvořila ideální podmínky a tak jsme se nemohli na nic vymlouvat a vyrazili jsme na lyže.

Sněhu je hodně všude a nejen na horách. Žáci 7. A a 7. B si v třídenních turnusech vyzkoušeli pohyb na lyžích. Cílem tohoto sportování bylo zvládnout základy pohybu na lyžích v terénu. 7B si sníh vyzkoušela na Smědavě a 7A využila připravené stopy přímo ve Frýdlantě. Na závěr jsme výcvik zakončili populárním sportem poslední doby a tím je biatlon. Střelbu jsme modifikovali na hod míčkem na cíl.

Dalším neméně důležitým prvkem byl pobyt na sněhu v zimě. Museli jsme překonávat těžkosti spojené s fyzickou zdatností některých žáků.

Všechno naši žáci nakonec zvládli na výbornou a patří jim pochvala.

Za pedagogy Mgr. Jiří Vávra

DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA DCIM100MEDIA