Zimní dětská olympiáda v naší školce

admin, 18. 1. 2017

Z nebe padají miliony vloček a na zemi leží třpytivá sněhová pokrývka. Tak co s tím?

Uspořádali jsme zimní olympiádu, kde si děti ze všech tříd změřily síly v různých disciplínách. Děti závodily v hodu sněhovou koulí na panáka, v přenášení sněhové koule na lopatě, v rychlosti plnění kbelíčků sněhem a ve slalomu mezi stromky. Ani menší děti se neostýchaly zúčastnit se všech disciplín.

A pak přišlo to nejočekávanější – BOBIÁDA! Závodníci stoupají vzhůru na kopec, soustředí se na start, připravují se na co největší odpich, aby jim to frčelo co nejrychleji. Jízda to byla úžasná. Nebylo však vítězů ani poražených. Všechny děti byly totiž moc šikovné. Proto na každého malého závodníka čekala sladká odměna a medaile. Po celé dopoledne panovala příjemná atmosféra a počasí bylo pohádkové. Pak už děti, s krásnými zážitky a po dobrém obědě, spokojeně usínaly ve svých vyhřátých postýlkách.

MŠ Sídlištní

P1170613 P1170621 P1170629 P1170674