Školní družina, informace o přijetí

admin, 25. 8. 2016

Školní družina zahájí svůj provoz 1. 9. 2016. Pozor, poslední volná místa! Pokud uvažujete o školní družině, máte ještě možnost podat písemnou přihlášku do 30. 8. do kanceláře či schránky DDM.

Do školní družiny byli přijati všichni žáci, které jejich zákonní zástupci registrovali nebo podali písemnou přihlášku.

Na pracoviště ŠD Bělíkova byli přijati všichni žáci od 1. do 3. třídy.

Na pracoviště ŠD Husova byli přijati všichni žáci 1. a 2. tříd, rodiče těch žáků 3. tříd, kteří se dostali do ŠD Husova budou do 31. 8. informováni emailem. Ostatní žáci 3. tříd automaticky dochází do ŠD DDM.

Na pracoviště ŠD DDM byli přijati všichni žáci od 1. do 9. třídy.

Doprovody žáků do školní družiny DDM jsou zajištěny od 1. – 3. třídy jak ze ZŠ Purkyňova tak Husova.

Ranní školní družina (6:00 – 7:40) začíná od 2. 9. 2016 (doprovod žáků do ZŠ Purkyňova zajištěn).