Pololetní prázdniny

Kateřina Kaprálek Vítamvásová, 7. 1. 2016

Vážení rodiče,

na pololetní prázdniny jsme pro žáky naší školy připravili dvě možnosti jak strávit volný čas.

Výlet „Ledová Praha“- Království železnic

Co je Ledová Praha – akce pro děti – příležitost seznámit se s historií i současností hlavního města Prahy, s pamětihodnostmi a zajímavostmi, které často znají jen z vyprávění a obrázků (www.ledovapraha.cz). Letos jedeme do „Království železnic“.

S sebou: vhodné oblečení a obuv, svačinu na celý den, kapesné dle uvážení, kopii kartičky pojišťovny (odevzdejte s přihláškou). Přihlášky lze odevzdat s poplatkem v ŠD DDM nebo kanceláři DDM od 11. 1. do 22. 1.

Odjezd z Frýdlantu: 7:00 a návrat v 16:00, parkoviště Lidl. Cena: 200,- Kč (v ceně je zahrnuta doprava do Prahy a vstupné).

Ledová Praha – přihláška

Školní družina

O pololetních prázdninách bude podle zájmu otevřena ŠD na DDM od 7:30 – 16:00 při minimálním počtu 10 žáků. Děti budou mít zajištěn oběd v centrální jídelně. Z tohoto důvodu je cena pobytu v družině během pololetních prázdni 35 Kč za dítě.

Přihlášky lze vyzvednout ve všech ŠD a odevzdat v kanceláři DDM či ŠD DDM od 11. 1. do 22. 1.

ŠD přihláška

 

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.