Halloween ve školní družině

admin, 7. 11. 2015

V říjnu jsme ve školní družině vyřezávali dýně, vyráběli halloweenské zápichy do květináče, malovali strašidelné obrázky i obličejové masky, hodně si vyprávěli o svátcích „Halloweenu“ a „Památce zesnulých“. Vyvrcholením bylo pondělí 26.10, kdy jsme se sešli ve školní družině ve strašidelných maskách. Děti si zasoutěžily v týmech na školní zahradě i ve školní družině. Každé družstvo si vyzkoušelo zabalit pomocí toaletního papíru svoji mumii, najít duchy na zahradě, vypít co nejrychleji „čarovný“ nektar. Veselé odpoledne jsme zakončili dětskou diskotékou.

Děti a vychovatelky ze školní družiny ZŠ Husova

Dne 27. října 2015 si děti ze školní družiny Bělíkova opravdu užily. Paní vychovatelky pro ně připravily zábavné odpoledne se stezkou odvahy, soutěžemi a diskotékou. Děti si připoměly nejenom svátek Halloween, ale také naši památku tzv, „Dušičky“. Celé odpoledne se celá školní družina hemžila různými maskami nejrůznějších strašidel, duchů a čarodějnic. Už se všichni těšíme, jak oslavíme Čerty a Mikuláše.

Děti a vychovatelky ze školní družiny ZŠ Bělíkova