Harmonizační programy odstartovány!

admin, 2. 9. 2015

Dneškem jsme zahájili Harmonizační programy, které budou probíhat téměř až do konce září!

V letošním roce máme pět šestých tříd, které jsou různě poskládány z dětí, které k nám chodily již dříve, ale i dětí, které před prázdninami opustily svoje první stupně v okolních vesnicích a nyní začaly svůj druhý stupeň u nás.

Přechod na druhý stupeň a zároveň vytváření nových třídních kolektivů není pro žáky jednoduchý. Proto každý rok využijeme pár dní k tomu, aby se lépe poznaly, sblížily se, prožily společné chvíle u her, povídání, plnění různých úkolů, atd. Naší snahou je, aby také nový třídní učitel  mohl svoji třídu co nejdříve a co nejvíce poznat a vytvořit si s dětmi takový vztah, který jim pomůže prožít další společné roky co nejpříjemněji.

Těšíme se na Vás, šestáci!

Školní psycholožka PhDr. Vonostránská

Školní speciální pedagožka Mgr. Ouhrabková