Zápis do 1.ročníku základní školy

admin, 29. 12. 2014

Dne 11.února 2015 proběhne na naší škole zápis dětí do školy. Zapsány budou děti narozené v termínu 1.9.2008 – 31.8.2009.

Děti, které byly zapsány v minulém roce a do školy budou nastupovat po odkladu školní docházky,  zápisu se neúčastní. Stačí pouze vyplnit žádost k přijetí, kterou obdržíte poštou v průběhu ledna.

Zápis pro všechny děti ve Frýdlantě proběhne jen v budově ZŠ v ulici Husova v době od 13 hodin do 17 hodin. K zápisu dítě doprovází zákonný zástupce s průkazem totožnosti a rodným listem dítěte. Bez těchto náležitostí nebude dítě zapsáno.

V průběhu ledna je na těchto stránkách v provozu rezervační systém, který se nám v minulém roce velmi osvědčil. Každý se tak bude moci zapsat na určitý čas a odpadne zbytečné čekání.

Rezervace byla ukončena.

Kritéria přijetí:

1.Trvalý pobyt na území města Frýdlantu.

2. Sourozenec navštěvující naší školu.

3. Ostatní (trvalý pobyt mimo město Frýdlant).