FEDUCA 2014

admin, 4. 11. 2014

22.října proběhl na naší škole veletrh středních škol – FEDUCA. O akci byl mezi žáky a jejich rodiči velký zájem nejen z naší školy , ale i z okolních škol (Raspenava, Nové Město).

Na veletrhu se představilo celkem 13 středních škol z Liberce , Frýdlantu a Nového Boru, nabídku rozšířil stánek s testováním Comdi a informace pracovnice Úřadu práce ČR v Liberci.

Žákyně školy pod vedení paní učitelky připravily drobné občerstvení pro hostující. Veletrhem prošlo cca 150 lidí.

Děkujeme všem organizátorům a hostujícím za příjemné odpoledne , které bylo zaměřené pro vycházející žáky a jejich rodiče k získání  informací o  budoucím studiu.

Věra Dunajčíková, ředitelka školy a Helena Drechslerová, organizátorka veletrhu

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES