Jablíčkový den ve 3.A

admin, 14. 10. 2014

V pondělí 13. 10. se ve třídě 3. A uskutečnil projektový Jablíčkový den.

Žáky před vyučováním přivítal ranní jablíčkový dopis. Po uvítání v kruhu, kde jsme si připomněli některé písničky a říkadla o jablcích, jsme se rozlosovali do pracovních skupin – jak jinak, než jablíčkovými losovátky :o)

A pak nás čekala velká spousta aktivit a úkolů:

Celý projektový den se nám vydařil. Žáci si kromě bříšek plných jablek odnesli spoustu nových vědomostí a zkušeností. Někteří drželi poprvé v životě v ruce škrabku, jiní vyzkoušeli poprvé odštavňovač nebo poprvé vařili podle receptu….

Chválím nejen žáky, kteří bezvadně spolupracovali a zvládli někdy i nebezpečné úkoly bez zranění, ale i všechny rodiče, kteří je na dnešní den výborně připravili a vybavili zásobou jablek a kuchyňským náčiním. Už se společně těšíme na další projektový den – Halloween!

Mgr. Zdeňka Kozlovská, třídní učitelka