Vážení a milí rodiče, přátelé, kamarádi, učitelé….

admin, 14. 1. 2014

 Dovolujeme si Vás, jménem SRPŠ ve Frýdlantě, pozvat na taneční zábavu do kulturního sálu v restauraci  Beseda ve Frýdlantě, která se koná v sobotu 25.1.2014 od 20:00 hodin. (viz příloha)  Nejen, že se s námi příjemně pobavíte, ale ještě tím, že přijdete, uděláte dobrý skutek! Za získané finanční prostředky bychom chtěli nakoupit do všech základních škol (ZŠ Purkyňova, Husova a Bělíkova) knihy a encyklopedie pro naše děti, popřípadě fotoaparát, aby učitelé mohli zdokumentovat školní akce pro rodiče.  Máme pro Vás připravenou bohatou tombolu – drogerii, porcelán, keramiku, poukázky do bazénu, kosmetiku, masáž, kadeřníka a spoustu dalších cen.

Určitě přijďte, moc se na Vás těšíme!!

 Za SRPŠ ve Frýdlantě

Simona Donátová, Libuše Patrmanová a Simona Sobolová

Příloha:

Zábava 2014_1

 

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.