Atletické závody v Jablonci nad Nisou

admin, 11. 12. 2013

V sobotu 7. prosince si odbylo svoji premiéru na svých prvních opravdových atletických závodech v Jablonci nad Nisou 18 dětí nejen z atletického kroužku při DDM, ale i dalších zájemců o soutěžení v královně sportů. Nejmladší atleti byli navíc rozděleni do přípravky 2002 – 2003 a minipřípravky 2004 – 2007 (náš nejmladší účastník byl ročník 2008), takže měli možnost ve výsledkové listině se porovnávat nejen s vrstevníky, ale i mezi sebou navzájem.

Soutěž v trojboji se skládala z běhu na 60m, hodu plným 1kg míčem a běhu na 300m.Účastníci a jejich doprovod mohli v průběhu Pomerančového mítinku sledovat zápolení i mladšího a staršího žactva – běhy přes překážky, skok daleký, skok vysoký, skok o tyči, vrh koulí.

Dalšími našimi akcemi budou 26. ledna 2014 Přebory LKAS nejmladšího žactva. Půjde o soutěž jednotlivců v trojboji – běh na 60m, hod 1kg plným míčem, skok daleký z pásma 1m. Navíc se poběží štafety smíšených družstev (2 kluků a  2 holek) na 4 x 150m.

Hned po vysvědčení, v pátek 31. ledna, proběhne soutěž v Halové čtyřboji čtyřčlenných družstev – běh na 60m, skok, hod a štafeta 4 x 150m. Opět vše v hale na Střelnici v Jablonci nad Nisou.

 Informace o soutěžích a jejich výsledcích najdete na www.atletika.cz nebo www.lkas.cz, zájemci se mohou informovat přes e-mail: burita.tv@centrum.cz 

Dobroslav Buřita, vedoucí kroužku

[nggallery id=32]

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.