Seminář pro veřejnost „Jak zvládnout stres“

admin, 28. 11. 2013

Dne 27. 11. 2013 se v prostorách základní školy na pracovišti Purkyňova uskutečnil seminář pro veřejnost, který byl zaměřen na to, jak úspěšně čelit stresu. Účastníci se měli možnost dozvědět co stres je, jak se projevuje a hlavně, jak mu úspěšně předcházet.Pracovnice poradenského pracoviště vysvětlily velké množství technik, které při odbourávání stresu pomáhají. Lidé se mohli dozvědět spoustu zajímavých informací např. o zdravých potravinách, o bylinkách, o meditaci, o vizualizačních technikách, o pomoci drahých kamenů, koupelích, ale také o relaxačních technikách. V závěru semináře mohli účastníci na „vlastní kůži“ pocítit osvěžující účinky relaxace. Velmi děkujeme všem těm, kteří přišli, za účast  a těšíme se na všechny na dalším semináři, který již plánujeme.

Martina Holická a Johana Vonostránská

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.