Drakiáda SRPŠ

admin, 1. 10. 2013

Dne 28.9.2013 pořádalo SRPŠ ve Frýdlantě drakiádu pro děti a jejich rodiče. Akce se konala na velké louce nad starými jatkami ve Frýdlantě. Nadšených dětí dorazilo 30. Počasí nám velice přálo, bylo krásné, slunečné a mírně větrné. Skoro všem draci létaly. Myslím, že to bylo velice příjemné společné setkání a že si to užili nejen děti, ale i jejich rodiče.

Při příchodu dostal každý balíček s pitím, drobnou sladkostí, jablko a švestky ze zahrádky. Na konci drakiády se rozdávalo dvacet odměn.

Také nás navštívil místní modelář  pan Jan Vacek. Předváděl nám svá úžasná letadla a jejich akrobatické kousky. Tímto mu moc děkujeme za ukázku.

Veškeré fotografie z akce jsou umístěny na stránkách www.zscr.rajce.idnes.cz.

Věříme, že se drakiáda povedla a že příští rok dorazí na kopec mnohem více dětí, abychom si společně užili krásy podzimu. Kdo se zúčastnil , můžete se podívat do přílohy:

Draci

Za SRPŠ ve Frýdlantě