INFORMACE O PROVOZU JEDNOTLIVÝCH SOUČÁSTÍ ZŠ, ZUŠ A MŠ FRÝDLANT OD PONDĚLÍ 12. 4. 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 4. 2021

Vážení rodiče,

včera, 6. dubna 2021, rozhodla vláda ČR o změnách v provozu škol od pondělí 12. dubna 2021. Níže Vám představujeme prvotní organizační informace.

Škola dnes dopoledne obdržela z MŠMT soubor metodických pokynů k testování dětí a žáků ve školách, informace o organizačních podmínkách prezenčního vzdělávání, bezpečnostních a hygienických pravidlech pro pobyt žáků ve škole. V průběhu dneška a zítřka informace zpracujeme a provoz školy organizačně připravíme na návrat dětí a žáků do školy.

S konkrétními informacemi k organizaci a průběhu testování dětí a žáků a dalšími souvisejícími opatřeními Vás seznámíme v samostatné zprávě.

Dokument ke stažení najdete zde .

Provoz mateřské školy

Provoz základní školy

Žáci 1. stupně ZŠ (1. – 5. ročník)

Rozpis prezenční výuky žáků 1. stupně ZŠ ve škole

Týden od 12. do 16. 4. 2021

ZŠ Bělíkova                 1.A, 1.B, 4.A, 5.A

ZŠ Husova                   1.C, 3.C, 5.D

ZŠ Purkyňova             1.E, 4.F, 5.E

Týden od 19. do 23. 4. 2021

ZŠ Bělíkova                 2. A, 3.A, 3.B

ZŠ Husova                   2.C, 4.C, 5.C

ZŠ Purkyňova             2.E, 3.E, 4.E

V dalších týdnech se bude prezenční a distanční výuka střídat stejným způsobem, pokud vláda ČR nerozhodne jinak.

Žáci 2. stupně ZŠ (6. – 9. ročník)

Provoz školní družiny

Školní stravování

Provoz ZUŠ

Provoz DDM

Zajištění péče o děti rodičů vybraných profesí

Provoz Dětské skupiny Koťata

V případě jakýchkoliv dotazů k podmínkám provozu školy v týdnu od 12. 4. 2021 se obracejte na ředitele školy Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 602 443 206. Pokud budete potřebovat upřesnit informace k výuce, kontaktuje, prosím, třídní učitele nebo učitele daných vyučovacích předmětů.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský