Karneval v MŠ Jiráskova

Mgr. Petr Kozlovský, 15. 2. 2021

V pátek 12. 2. 2021 se hned od rána v naší školce konal Karneval, na který jsme se všichni dlouho těšili. Zvláštní – zvenčí do šatny šly naše děti, ale do třídy už přišly princezny, víly i mořská panna. Nechyběl ani hasič, pirát a dokonce i vlk z pohádky O červené Karkulce!

Ani paní učitelky a uklízečky tu dnes nebyly, zato tu s  námi tančila velká panda, beruška, Karkulka, lvice a tanečnice z Havaje…:-)

Karneval jsme si tentokrát všichni moc užili – celé dopoledne jsme si hráli a soutěžili, konala se velká módní přehlídka masek. Sladkou tečkou byly výborné muffinky od naší šikovné paní kuchařky.

V příštím masopustním týdnu chystáme mimo jiné také pečení housek, tak nám držte palce, ať se podaří.

Michaela Fiedlerová